Stresten-Mindfulness-Farkındalık-ile-Kurtulmak-e1534548386994[1]

Stresten Mindfulness Farkındalık ile Kurtulmak

Sadece nefesinizin farkına vararak hayatınızı derinden değiştirebileceğinizi bilseydiniz neler olurdu? Ya da sadece dikkatinizi belirli bir amaçla, yargılamadan yönlendirmenin sağlığınızı iyileştireceğini bilseydiniz neler olurdu?

Batıda ana akım tıbbın ve sosyal bilimlerin içinde yer alan Mindfulness “farkındalık” ile tanışmak ve pratiklerini yapmak sizin hayatınıza muhtemelen yıllar ekleyecek ve de kesinlikle anlarınızın ve yıllarınızın kalitesini artıracak.

Yönlendirmeli meditasyonlarla her nefeste Mindfulness “farkındalık” ile Stres Azaltma Programının ki bu dünyanın pek çok yerinde üyeliklerinin ve hastanelerinin bir parçasıdır- biraz daha içine gireceksiniz. Mindfulness’ın“farkındalık” 7 anahtar davranış modelinin tohumlarını ekecek, kalbinizin ve zihninizin Mindfulness’ın temelinde yatan özelliklerini keşfedecek ve olanı olduğu gibi görecek ve kabul edeceksiniz. Sonuçta tüm bunların stres, ağrı, hastalık ve acıyla, aynı zamanda hayatın eğlenceli ve keyifli anlarıyla da bilgece ve şefkatle çalışmanın ilk adımını atacaksınız.

Mindfulness “farkındalık” ile kendinizi sınırlayan bakış açılarınızdan özgürleştirin ve kendi sınırsız farkındalığınızla çok daha yakın bir ilişki kurun.

Bu özgürleştiren farkındalığın tohumlarını atmak için- zaten her zaman elinizin altında hâlihazırda en mükemmel andasınız!

Mindfulness “farkındalık” ile Stres Azaltma Programı’na katılımınızla sizi bu öğretiyi sanki hayatınız buna bağlıymış gibi kendi hayatınızın içine Mindfulness’ı “farkındalığı” yerleştirmeye davet ediyoruz. Ve zaten hâlihazırda olduğunuz güzelliği, bütünlüğü ve tamlığı deneyimlemeye…