kap-kağıdı-kalemi-3-e1533835344870[1]

Kap Kağıdı Kalemi

Emailler, mesajlar, postlar… Evet, hepsi çok etkili. Hızlı. İletişim kurmanın elektronik yolları. Bu dijital çağın da vazgeçilmezleri elbet. Peki, en son ne zaman kâğıdı kalemi eline alıp da oturdun bir şeyler yazdın? En son ne zaman duygularının ve düşüncelerinin ellerinden kaleme oradan kâğıda akmasına izin verdin? Hadi bırakalım mektubu, en son ne zaman bir kartpostal yazdın?

kap-kağıdı-kalemi-1-649x365[1]

Yarın Sevgililer Günü. Aslında sevginin günü, sevgiyi ifade etme, sevgiyi kabul etme, sevgiyi paylaşma günü. Peki, var mısın sevgini kâğıda dökmeye? Sevdiğin kişi ya da kişilere sevgini anlatmaya, teşekkürlerini iletmeye… Hiç emoji olmadan, kısaltmalar olmadan, sana has kendi el yazınla minicik bir not yazıp sevdiklerinle paylaşmaya…

Tüm karmaşanın ve koşturmanın ortasında sevdiklerine hislerini paylaşmak için fırsat bugün. Onlar hayatında olduğu için kendini ne kadar şanslı hissettiğini söylemek için bir fırsat. Hatta kendine, bedenine, yaşadıklarına, seni sen yapan her şeye sevgi ve şükranlarını anlatma fırsatı. Neden olmasın?

kap-kağıdı-kalemi-2-515x365[1]

El yazısı ile yazılmış bir not, bir mektup, bir kartpostal; yanında içten sıcacık bir gülümseme ve kocaman bir kucak Ailene, arkadaşlarına, hatta kendine “seni seviyorum, hayatımda olduğun için teşekkür ederim” demenin daha güzel bir yolu var mı?

Önceki İçerik